REVOLUTION

COMING IN 2020

Obserwuj media i zapisz się na newslettera. Postaram się na bieżąco dzielić informacjami dotyczącymi prac związanych z budowaniem platformy internetowej Empire University.

EMPIRE UNIVERSITY

Na obecną chwilę, mogę zdradzić jedynie tyle, że internetowy uniwersytet budowania imperium będzie podzielony na cztery główne wydziały widoczne poniżej oraz mocno namiesza w świecie SZTUKI I BIZNESU. Odkryje wiele sekretów i tajemnic tego świata, o których inni nie mówią, jedni się boją, a inni nie mają pojęcia o ich istnieniu. Wiele rzeczy na tym świecie jest fikcją, a ludzie ślepo za nią podążają, uciekają w nieistniejące wymiary, poznasz tu rzeczy, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Prawdziwa rzeczywistość jest brutalna i okrutna, ze świętego źródła mogą pić jedynie wybrańcy. To niebezpieczna gra, rozpoczynając ją, nie możesz się już wycofać. Sam musisz wybrać, kim jesteś. Bezlitosnym drapieżnikiem czy przerażoną ofiarą? Zwycięstwo czy porażka? Życie czy śmierć?

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up