DANTE KRONE. PRZEDSIĘBIORCA, INWESTOR, WIZJONER, PISARZ, SCENARZYSTA, REŻYSER, PRODUCENT FILMÓW I GIER.

Po ukończeniu szkoły rozpoczął edukację w dziedzinach reklamy, marketingu, sprzedaży oraz grafiki komputerowej. Zanim odnalazł prawdziwy cel swojej egzystencji pracował na 24 stanowiskach w różnych firmach, dzięki czemu zdobył doświadczenie m.in. w sprzedaży, marketingu, handlu, biznesie, psychologii, sztuce, grafice, fotografii, filmie, transporcie, zarządzaniu, inwestycjach, negocjacjach, tworzeniu i wielu innych dziedzinach. Prowadził kilka marek internetowych: 2 sklepy internetowe, firmę graficzną i finansową. Zdobył także ponad 8 lat praktycznego doświadczenia w sprzedaży, reklamie i marketingu, dzięki czemu potrafi sprzedać niemal wszystko. Inwestował w wiele instrumentów finansowych oraz zajmował się handlem internetowym. Napisał i samodzielnie wydał dwie książki.

Jest założycielem Agencji Unreal Empire, która pomaga głównie małym i średnim przedsiębiorstwom oraz twórcom i artystom w budowaniu wizerunku oraz działaniach reklamowych, sprzedażowych, marketingowych i promocyjnych. Miał także przyjemność współpracować z gigantami takimi jak: Sony, Lego, Puma, McFit, Intel, Adobe, Ford, Logitech i innymi światowymi markami.

Przez swoją odmienność od zawsze prowadził samotne życie pełne tajemnic. Jego największą pasją jest tworzenie, kocha planować, obserwować, konstruować upajać się smakiem wyobraźni, przebywać w niej, doświadczać życia, czuć głębiej, słyszeć więcej zapisując przy tym niezliczone ilość tekstów i własnych myśli. Wierzy, że prawdziwa magia istnieje, tą magią jest świat wyobraźni, w której nie ma żadnych granic, poza tymi, które sami sobie kreujemy. Przeczytał dziesiątki książek w tym z rozwoju osobistego, biznesu, psychologii, filozofii, sprzedaży, literatury czy poezji. Obejrzał i przeanalizował ponad 5 000 filmów fabularnych oraz ukończył ponad 150 gier z obficie rozwiniętą fabułą i systemem rozwoju postaci, co pozwoliło mu rozłożyć na czynniki pierwsze konstrukcję wybitnych produkcji, nie tylko filmowych i wykorzystywać zdobytą wiedzę i wnioski we własnej twórczości.

Wyleczył się z nadciśnienia, rzucił palenie po 12 latach trwania w nałogu, schudł 15 kg w 4 miesiące, wyszedł z ciężkiej depresji po tym jak dowiedział się, że wychowywał przez niemal 2 lata dziecko, którego nie był biologicznym ojcem. Dziś bez zdrowego odżywiania oraz codziennej dawki sportu: biegania, roweru, siłowni, pływania oraz boksu, nie umiałbym normalnie funkcjonować. To narkotyk silniejszy od kokainy. W muzyce klasycznej i samotnych podróżach samochodowych szuka ukojenia, spokoju i stanu permanentnej wolności. Gdyby mógł nie spałby w ogóle, uważa to za marnowanie czasu. Jest perfekcjonistą, ma obsesje na punkcie doskonałości, wymaga od siebie bycia najlepszym, stale podnosi sobie i innym poprzeczkę. Udowodnił, że metamorfoza z przerażonej ofiary w bezwzględnego drapieżnika jest możliwa. Tworzy jedyną i niepowtarzalną autorską bibliotekę wiedzy, która ma służyć i pomagać autorom, artystom i wszystkim twórcom z całego świata.

Jego największą wizją, jest stworzenie laboratorium, które zajmie się dwiema największymi zagadkami świata. Pierwszą z nich jest odkrycie, co tak naprawdę czeka po drugiej stronie śmierci. Drugą zaś jest odkrycie środka na nieśmiertelność / długowieczność. Aktualną wizją i kluczowym celem Dantego jest zbudowanie wielkiego imperium, łączącego sztukę i biznes, w którym flagowym okrętem będzie globalne Studio Tworzenia: powieści, filmów i gier z ogromnym magicznym pełnym zagadek i tajemnic parkiem rozrywki.

Nawet nawałnica demonów, nie powstrzyma człowieka, który naprawdę chce dotrzeć do obranego celu, jeśli tylko uwierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych, przenigdy się nie podda i pragnie osiągnąć swój cel ZA WSZELKĄ CENĘ. – Dante Krone

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up