PRZEDSIĘBIORCA, PISARZ  I TWÓRCA.

Po ukończeniu szkoły rozpocząłem edukację w dziedzinach reklamy, marketingu, sprzedaży oraz grafiki komputerowej. Zanim odnalazłem prawdziwy cel swojej egzystencji pracowałem na 24 stanowiskach w różnych firmach, dzięki czemu zdobyłem doświadczenie m.in. w sprzedaży, marketingu, handlu, biznesie, psychologii, grafice, fotografii, filmie, zarządzaniu, inwestycjach, negocjacjach, tworzeniu i wielu innych dziedzinach. Prowadziłem 5 marek internetowych. Zdobyłem także ponad 10 lat praktycznego doświadczenia w sprzedaży, reklamie i marketingu. Inwestowałem w wiele instrumentów finansowych oraz zajmował się handlem internetowym. Napisałem i samodzielnie wydałem dwie książki.

Założyłem Agencję Unreal Empire, która pomaga głównie małym i średnim przedsiębiorstwom oraz twórcom i artystom w budowaniu wizerunku oraz działaniach reklamowych, sprzedażowych, marketingowych i promocyjnych.

Przez swoją odmienność od zawsze prowadził samotne życie pełne tajemnic. Moją największą pasją jest tworzenie, kocham planować, obserwować, konstruować upajać się smakiem wyobraźni, przebywać w niej, doświadczać życia, czuć głębiej, słyszeć więcej zapisując przy tym niezliczone ilość tekstów i własnych myśli. Wierzę, że prawdziwa magia istnieje, tą magią jest świat wyobraźni, w której nie ma żadnych granic, poza tymi, które sami sobie kreujemy. Przeczytałem dziesiątki książek z branży rozwoju osobistego, biznesu, psychologii, filozofii, sprzedaży, literatury czy poezji. Obejrzałem i przeanalizował setki filmów fabularnych oraz ukończyłem dziesiątki gier z obficie rozwiniętą fabułą i systemem rozwoju postaci, co pozwoliło mi rozłożyć na czynniki pierwsze konstrukcję wybitnych produkcji  i wykorzystywać zdobytą wiedzę i wnioski we własnej twórczości.

Wyleczyłem się z nadciśnienia, rzuciłem palenie po 12 latach trwania w nałogu, schudłem 15 kg w 5 miesięcy, wyszedłem z ciężkiej depresji. Dziś bez zdrowego odżywiania oraz codziennej dawki sportu: biegania, roweru, siłowni, pływania oraz boksu, nie umiałbym normalnie funkcjonować. To narkotyk silniejszy od kokainy. W muzyce klasycznej i samotnych podróżach samochodowych szukam ukojenia, spokoju i stanu permanentnej wolności. Gdybym mógł nie spałbym w ogóle, uważam to za marnowanie czasu. Jestem perfekcjonistą, mam obsesje na punkcie doskonałości, wymagam od siebie bycia najlepszym i staram się stale podnosić sobie i innym poprzeczkę. Udowodniłem, że metamorfoza z przerażonej ofiary w bezwzględnego drapieżnika jest możliwa. Tworzę jedyną i niepowtarzalną autorską bibliotekę wiedzy, która ma służyć i pomagać autorom, artystom i wszystkim twórcom z całego świata.

Moją największą wizją, jest stworzenie laboratorium, które zajmie się dwiema największymi zagadkami świata. Pierwszą z nich jest odkrycie, co tak naprawdę czeka po drugiej stronie śmierci. Drugą zaś jest odkrycie środka na nieśmiertelność / długowieczność. Aktualną wizją i kluczowym celem Dantego jest zbudowanie wielkiego imperium, łączącego sztukę i biznes, w którym flagowym okrętem będzie globalne Studio Tworzenia: powieści, filmów i gier z ogromnym magicznym pełnym zagadek i tajemnic parkiem rozrywki.

Nawet nawałnica demonów, nie powstrzyma człowieka, który naprawdę chce dotrzeć do obranego celu, jeśli tylko uwierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych, przenigdy się nie podda i pragnie osiągnąć swój cel ZA WSZELKĄ CENĘ. – Dante Krone

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up