CASE STUDY: Auto Rak

Celem kampanii dla szkoły AutoRak było przede wszystkim skupić się na regionie, w którym szkoła działa. Dzięki opracowaniu precyzyjnej grupy docelowej dotarliśmy dokładnie do takich klientów, do jakich mieliśmy dotrzeć. Zajęliśmy się także produkcją koncepcyjnego filmu reklamowego, który swoim filmowym klimatem wyprzedził konkurencję. Połączyliśmy wszystkie elementy w spójną całość, czego efektem jest:

 •  Szkoła AutoRak stała się najbardziej rozpoznawalną szkołą w swoim regionie
 •  36% wzrost liczby kursantów, co oznacza większe zyski
 •  90% skuteczność opracowanej grupy docelowej
 •  Video reklamowe, które stworzyliśmy zrobiło furorę w Internecie już pierwszego dnia od publikacji
 •  Ponad 1 000 pozytywnych wzmianek i komentarzy w Internecie na różnych serwisach
 •  Pierwsze miejsca w 2 rankingach Szkół jazdy
 •  Umocniliśmy wizerunek marki

Szczerze polecam współpracę, końcowy efekt przerósł moje oczekiwania

Radosław Rakowski

www.autorak.pl

CASE STUDY: Book Sell

W tym wypadku cel był tylko jeden: sprzedać jak najwięcej egzemplarzy książki. Na potrzeby sprzedaży i promocji książki zostały testowane i opracowane autorskie strategie reklamowe. Wspólnie z OmStudio stworzyliśmy profesjonalny book trailer, który był promowany na Facebooku, Instagramie oraz Youtubie, a także na autorskiej stronie. Cały proces sprzedaży był podzielony na kilka kampanii reklamowych w różnych odstępach czasu, poniżej wyniki jednej kampanii, która trwała zaledwie 17 dni:

 • - 56 sztuk eBook: 22,90 zł - 1 282,4 zł
 • - 941 sztuk książek: 25,90 zł - 24 371,9 zł
 • - 135 zestawów książka + eBook: 41,90 zł – 5 656,5 zł
 • - To razem daje: 31 310,5 zł (w 17 dni)

Łącznie w przedsprzedaży we wszystkich kampaniach, które trwały łącznie 60 dni, sprzedało się ponad 3 000 sztuk książki.

Jeśli masz produkt, który chcesz wprowadzić na rynek i jak najszybciej na tym zarobić skorzystaj ze sprawdzonych strategii sprzedażowych i reklamowych, które po prostu działają.

www.christiandreamayer.com

Kim są moi klienci?:

Opinie

Wyjątkowa osobistość z dużym doświadczeniem i wiedzą. Przedsiębiorca i biznesmen z duszą artysty o niezwykłej głębi i wrażliwości. Realizowaliśmy wspólnie 2 większe projekty inwestycyjne, które zakończyły się spektakularnym sukcesem kasowym oraz produkcyjnym.
James Brody
Szczerze polecam usługi Unreal Empire oraz Pana Dante Krone innym markom oraz osobom, które chcą skutecznie budować swój wizerunek na świecie oraz efektywnie sprzedawać swoje produkty i usługi.
Richard Lucas
To człowiek, którego szczerą pasją jest Tworzenie i Biznes. Widać to już przy pierwszym spotkaniu, od pierwszej chwili wiedziałem, że ubijemy dobry interes. Czekam z niecierpliwością na kolejną inwestycję jaką jest film kinowy na podstawie jego powieści.
Tony Hoffman
Kampanie i strategie, które oferuje Dante cechują się niezwykłą skutecznością, wszystko jest precyzyjnie dopracowane i zorganizowane w najmniejszym szczególe.
Rafał Brzoza
Człowiek z wielkim bagażem doświadczeń i wiedzą. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w wielu branżach kompleksowo pomaga twórcom i firmom nad rozwojem osobistym.
Magda Nowak
Z Dante współpracowałam już wielokrotnie, za każdym razem byłam bardziej niż zadowolona z końcowego efektu. Zawsze do projektu podchodzi z najwyższym zaangażowaniem i pasją.
Laura Moss
Miałam szczęście poznać osobiście Dantego, bez wątpienia jest to wyjątkowa osoba, jak i to, co swoją wiedzą, pasją oraz mądrością pragnie zbudować dla społeczeństwa. Bez mrugnięcia okiem mogę powiedzieć, że jego wizjonerskie spojrzenie na świat, wybiega poza teraźniejszą epokę.
Sabrina Levis
Przeczytałam książkę Uwięzionych w Ciemności: Sekrety. Jedno wielkie WOW. Oryginalna fabuła inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Thriller psychologiczny, który po prostu wbija w fotel na długie godziny i wprawia w osłupienie. Czekam na drugą część.
Natalia Kostrzewa
Czuć ten mroczny wciągający, trzymający w napięciu klimat, te tajemnice i sekrety. I niedosyt, kiedy kończysz czytanie i to jeszcze w takim momencie. Już nie mogę doczekać się kolejnej części.
Marta Lipińska
Film kinowy według scenariusza i reżyserii Dantego, którego produkcja niebawem się rozpocznie, może być przełomowym i rewolucyjnym dziełem w historii światowej kinematografii. Czytałem scenariusz i znam historię Dantego. Jestem przekonany że umiejętności twórcze i doświadczenia doprowadzą go bardzo wysoko. Według mnie to młodsza wersja Quentina Tarantino.
Adam Washington
Niektóre projekty inwestycyjne, wyprzedzają swoją epokę o lata świetlne. Na stronie jest jedynie kilka niezwykłych projektów, które są tak naprawdę zapowiedzią czegoś znacznie większego, wręcz kosmicznego i magicznego. To właśnie dzięki takim ludziom jak Dante ten świat może się rozwijać.
Stephen Curry
To nie jest zwykły i normalny człowiek. Jego twórczość przejdzie do historii jak dzieła najwybitniejszych osobistości tego świata. Genialna mroczna powieść. Czekam na premierę filmu.
Billy James
Miałem okazję zobaczyć plany Empire University. To będzie prawdziwe narzędzie do budowania swojej legendy i własnego imperium biznesowego. Jeśli tylko jesteś twórcom, artystom czy producentem, to będzie absolutne MUST HAVE.
Artur Bagiński
Dostałam profesjonalnie przygotowany scenariusz, nagrania przebiegły w przemiłej atmosferze. Efekt końcowy – genialny. Wideo zyskało same pozytywne opinie i stało się moją wizytówką. Realizacja i produkcja to najwyższa półka. Polecam.
Ilona Berry
Z Dante konsultowałem się w sprawie internetowej konferencji na temat suplementów diety. Opracowaliśmy strategię, która zakończyła się MEGA sukcesem, sprzedaż przekroczyła 40 tyś. złotych podczas tylko tej jednej internetowej konferencji. POLECAM WSPÓŁPRACĘ!
Jarosław Liberski
Idealny przykład człowieka na właściwym miejscu. Właśnie takiego kopa potrzebowałem. Wystarczył mi jeden dzień naszego spotkania, który wywrócił moje życie o 180 stopni i naprowadził na właściwy tor.
Daniel Wasilewski
Dla pisarzy, malarzy, grafików, filmowców, aktorów, muzyków, architektów, producentów, małych i średnich firmy, projektantów, freelancerów i wszystkich, którzy tworzą i chcą na tym zarabiać konkretne pieniądze, ten serwis jest i będzie zbawieniem. Pomaga osiągnąć z nawiązką to, czego pragniesz, w moim przypadku była to pomoc przy stworzeniu moich produktów i ich sprzedaż, która zakończyła się zyskami na poziomie 30 000 zł w pierwszym miesiącu.
Michael Wayne
Niedawno założyłem firmę projektującą wnętrza lokali użytkowych, wtedy nie miałem nawet strony, ani logo. Konkurencja w moim rejonie jest duża, wiedziałem, że muszę podjąć konkretne kroki by wybić się i zacząć zarabiać. I tak po wielu poszukiwaniach trafiłem tu. Przejrzałem referencję oraz Bio i zdecydowałem się, że zlecę wykonanie kilku projektów firmie Unreal Empire. Stworzyliśmy eleganckie Logo, nowoczesną stronę internetową oraz krótki film promujący. Opracowaliśmy także strategię reklamową i działania sprzedażowe. Efekt był taki, że firma tak się rozkręciła, że musiałem zatrudnić dwóch pracowników.
Marek Matusiak
W końcu znalazłem firmę, która doprowadza sprawy do samego końca. Projekty, materiały reklamowe oraz strategie: precyzyjne i skuteczne. Tworzę info produkty, i nie za bardzo mam czas na ich sprzedaż. W przeszłości sprzedawałem kilka sztuk miesięcznie, dziś dzięki naszej współpracy miesięczne zyski przekraczają 15 000 zł. BARDZO MOCNO POLECAM.
Dawid Antoniak
Nasza współpraca zaowocowała zbudowaniem silnego Brandu mojej marki. Projekty i strategie to same konkrety bez owijania w bawełnę. Szybkość wykonania, Prostota i Perfekcja. Jak najbardziej polecam.
Konrad Walczak
Niezwykły człowiek! Pokazuje istotne sprawy z całkiem innej perspektywy, których większość osób w ogóle nie zauważa, pokazuje też jak wykorzystać ten fakt do osiągnięcia swoich celów. PS. Czekam na FILM! Książka genialna!
Paulina Sobek
Bardzo oryginalne projekty, wykonane z najwyższym zaangażowaniem. Kreatywne i pomysłowe. Jestem bardzo zadowolona. POLECAM!
Karolina Gilewska
Świetna współpraca. Przygotowanie scenariusza rodem z filmu Hollywood. Konsultacja o pomysłach i otwartość na sugestie, pozwoliła zrealizować konkretne cele. Wideo i pozostałe projekty dostałem w terminie, kontakt zawsze bezproblemowy. Jestem w pełni zadowolony z efektów, szczerze polecam.
Robert Galas
Najlepszy producent filmów promocyjnych, który tworzy ze szczerą pasją. Perfekcja i jakość wykonania za taką cenę, to po prostu śmieszne. Za taką, pracę powinno się płacić, co najmniej 3 razy więcej.
Karolina Andrzejewska
Pełen profesjonalizm, otwartość, elastyczność i masa własnych kreatywnych pomysłów sprawiły, że wideo promocyjne oraz kampania reklamowa zakończyły się niewyobrażalnym sukcesem. Jakość na najwyższym poziomie w rozsądnej cenie.
Krzysztof Kamiński
Bezpośredni, otwarty z dużą wiedzą i doświadczeniem. Doskonale rozumie potrzeby klientów i potrafi im dać to, czego potrzebują.
Alicja Zając
Nagraliśmy wspólnie kilka filmów do moich produktów. Atmosfera podczas sesji wideo bajeczna i jednocześnie profesjonalna. Z takimi osobami jak Dante pracuje się doskonale i efekt zawsze jest znacznie powyżej oczekiwań.
Martyna Michalak
Cudowna współpraca. Stuprocentowe zaangażowanie, profesjonalizm, wybitna i innowacyjna strategia na budowę Brandu mojej działalności. Korzystałem z wielu agencji, ale to jest coś zupełnie innego, coś, co wykracza poza istniejące schematy biznesowe i artystyczne. Może, dlatego, jest tak skuteczne.
George Brace
Dante przedstawił mi cały zarys strategii, jaką chce wdrożyć w produkcję swojego filmu. Mam 25 letnie doświadczenie w inwestowaniu i biznesie, to jak ten gość mówi, kiedy wpadnie w trans, to jaką ma wiedzę i doświadczenia życiowe oraz to w jaki sposób myśli i opracowuje strategię na stworzenie i sprzedaż tego dzieła, jest obłędne. Nie spotkałem jeszcze kogoś tak wyjątkowego w całej swojej karierze. Wkrótce z pewnością będzie o nim głośno.
Bruce White
Moją uwagę zwrócił projekt ‘Księga Życia’, z niecierpliwością czekam na jego start. Nie jestem młody, w tym wieku, myśli się już o śmierci, być może ktoś kiedyś znajdzie sposób by pokonać śmierć. Pamiętajcie wszystko jest niemożliwe dopóki nie zjawi się ktoś i nie zrobi tego pierwszy raz.
Paul Brener
Wizjoner z prawdziwego zdarzenia. Swoją postawą pokazuje, że warto mieć wielkie, wręcz gigantyczne cele i za wszelką cenę dążyć do ich realizacji.
Dariusz Brzoza
Kilka lat temu inwestowałem w mniejsze projekty Dantego, każdy z projektów okazywał się trafioną inwestycją w dziesiątkę. Po pierwsze zawsze miał dobry produkt i pomysł a po drugie wiedział dokładnie jak go sprzedać i na nim zarobić konkretne pieniądze. Widzę, że szykuję się kilka dużych projektów, w które na pewno zainwestuję.
Tony Pearce
Dante ma wyjątkowy talent do tworzenia i kreowania oraz w magiczny i profesjonalny sposób potrafi zamienić tę twórczość w czyste złoto. POLECAM współpracę z Dante i jego firmą Unreal Empire.
Elżbieta Kruk
Interesy z tym Panem to czysta przyjemność i gwarancja zrealizowanych celów w 150%!
Mariusz Orzechowski
Jeśli chodzi o produkcję wideo, jest w stanie zrobić cuda. Dokładnie wie, co i jak trzeba zrobić, w jaki sposób przedstawić opowieść marki na filmie, żeby pozyskiwać klientów i sprzedać towar. Indywidualne podejście do każdego projektu. Serdecznie polecam.
Krystian Sojka
Z firmą Unreal Empire współpracuję już od ponad roku. Współpraca zawsze jest owocna i bezproblemowa. Z ręka na sercu mogę polecić ją każdemu.
Klaudia Wójcik
Wydawało mi się, że wiem sporo na temat stron, marketingu, promocji w Internecie i sądziłem, że robię to nawet dobrze. Tak mi się wydawało. W pewnym momencie zauważyłem, że jednak coś nie gra, szukałem nowej wiedzy i tak trafiłem do Dantego. Przerobiliśmy mój Brand na bardziej nowoczesny, nagraliśmy nowe wideo reklamowe i stworzyliśmy piękną i funkcjonalną stronę internetową. Stali klienci od razu zauważyli zmiany i byli pod wielkim wrażeniem. Od momentu, kiedy współpracujemy, widzimy znaczący wzrost sprzedaży i większe zadowolenie klientów. Osobiście jestem bardzo zadowolony. POLECAM.
Darek Lewiński
Do Dantego trafiłem przez polecenie, przez osobę, która wcześniej korzystała z usług Unreal Empire. Na początku zleciłem wykonanie opakowania do nowej linii produktów, po znakomitym efekcie końcowym, zleciłem wykonanie jeszcze kilku opakowań i etykiet, które również były wykonane perfekcyjnie. Ostatecznie zleciłem także wykonanie spotu reklamowego i przeprowadzenie kampanii reklamowej w Internecie. Mogę tylko powiedzieć, że cholernie się cieszę, że zdecydowałem się na usługi tej firmy. Wynik kampanii reklamowej przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. W trwającej 30 dni kampanii przychód przekroczył 200 000 zł. Dante ma ogromną wiedzę i duże doświadczenie w wielu branżach. Zawsze zaskakuje mnie jego kreatywność i pomysłowość, świetnie radzi sobie nawet w krytycznych sytuacjach, zawsze ma jakiegoś asa w rękawie.
Marek Grabowski
Jeśli mechanizmy w twojej organizacji działają jak w szwajcarskim zegarku, to nie ma sensu ich zmieniać. Dante to świetny partner biznesowy, współpracujemy od około roku, do tej pory przeprowadziliśmy razem kilka wielkich kampanii reklamowych i nagraliśmy cztery filmy promujące moje produkty. Stworzył i opracował dla mojej marki skuteczne i praktyczne strategie marketingowe i sprzedażowe. Zaprojektował mocny Brand i stworzył kilka wyjątkowych projektów opakowań. Cóż mogę powiedzieć, gorąco polecam.
Krzysztof Bielicki
Współpraca jest rewelacyjna. Zamawiałem trzy filmy promujące moją pracownię artystyczną, z realizacji, których jestem MEGA zadowolony, ujęcia pełne emocji i zmysłowych doznań. Moje pomysły i sugestie były zawsze zrozumiane w punkt. Dostałem dokładnie to, o co mi chodziło. Później realizowaliśmy jeszcze kilka innych projektów i kampanii reklamowych dotyczących moich prac artystycznych. Tu również się nie zawiodłem, sprzedałem wszystkie swoje obrazy i prace podczas jednej konferencji internetowej. Jak? Taką magię, oferuje tylko Dante i jego unikalne oraz autorskie strategie. Już nie mogę się doczekać, ponieważ szykują nam się kolejne wspaniałe projekty.
Oskar Piekarski
Zajmuję się wynajmowaniem małych domków wakacyjnych nad morzem, a w sezonie zimowym w górach. Zacząłem sam nagrywać amatorskie filmiki i próbować przeprowadzać kampanie, jednak bez większych sukcesów. Wiedziałem, że brakuje mi gruntownej wiedzy. Z polecenia trafiłem do Dantego, wspólnie opracowaliśmy strategie, zleciłem wykonanie filmu reklamowego, nowej strony internetowej oraz przeprowadzenia kampanii w Social media. Efekt! Moje domki są praktycznie w 100% obłożone na przyszły sezon. Powiem szczerze, że tego się nie spodziewałem. Jego strategie, pomysły i sposób działania są po prostu SKUTECZNE!
Kuba Leśniak
Współpraca to same konkrety, bez zbędnego fałszywego marketingu. Zawsze uderza w punkt, w kwestie, które są najistotniejsze. Działam w branży gastronomicznej gdzie, jak wiadomo jest wysoka konkurencja. Opracowane przez Danego strategie reklamowe i marketingowe, pozwoliły mi przebić się przez konkurentów i opanować większą część rynku w moim regionie. Film reklamowy, którym zajął się Dante jest po prostu genialny, dynamiczne ujęcia, akcja i świetna atmosfera na planie zdjęciowym. Szczerze polecam.
Marcel Borkowski

99%

Klientów jest zadowolonych
ze współpracy

 

2.000+

Zrealizowanych projektów

dla klientów polskich

i zagranicznych

10 lat

Doświadczenia w tworzeniu

marketingu, reklamie i sprzedaży

2

Napisane i samodzielnie

wydane książki kolejne

w etapie tworzenia:)

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up