NA WSTĘPIE, WAŻNA INFORMACJA

Aktualnie trwają zapisy na wstępną listę inwestorów poważnie zainteresowanych inwestycją w niniejszą produkcję kinową. Dopiero kiedy zamkniemy listę inwestorów, nastąpi sfinalizowanie inwestycji przez zainteresowanych inwestorów w ciągu maksymalnie 60 dni. Taka strategia pozwoli na uniknięcie ewentualnej dużej rozbieżności czasowej, która może wyniknąć przy terminie inwestycji pierwszego inwestora oraz ostatniego. Aby zapisać się na listę, skontaktuj się ze mną i zadeklaruj wstępną kwotę inwestycji. Gdy lista się zamknie wszyscy inwestorzy obecni na liście zostaną poinformowani o możliwości inwestycji w niniejszą produkcję. Następnie na spotkaniu omówimy warunki umowy inwestycyjnej, a później pozostaje już tylko realizacja i na końcu liczenie zysków:) To oczywiście w dużym skrócie. Poniżej szczegóły projektu. Jeśli chciałbyś otrzymać bardziej szczegółowe informacje w jednym pliku, przygotowałem specjalną prezentację w formie PDF, aby ją otrzymać skontaktuj się ze mną.

 

KRÓTKO O INWESTYCJACH W FILM

Pod względem bezpieczeństwa i stabilności zysku, inwestycję w film, zwłaszcza w USA, coraz częściej porównuje się do inwestycji w nieruchomości z tym wyjątkiem, że branża filmowa, może przynieść zyski inwestorom znacznie szybciej i jednocześnie mogą być one znacznie wyższe niż w przypadku inwestycji w nieruchomości.

Proces inwestycji w film jest stosunkowo łatwy. Musisz znaleźć film, w który chciałbyś zainwestować i wspólnie z producentem negocjujesz warunki tejże inwestycji. Podpisujesz umowę i nabywasz prawa do filmu.

Kluczowe znacznie ma oczywiście budżet, zwłaszcza w Polsce, gdzie raczej, unika się kręcenia wielomilionowych produkcji filmowych, które z założenia mają być wyświetlane tylko w Polsce. Im mniejszy budżet tym lepiej, ponieważ dzięki temu, szanse na zyski są wprost proporcjonalnie wyższe.

Po premierze filmu najpierw pokrywane są koszty produkcji, czyli w pierwszej kolejność spłacani są inwestorzy. Warto także zwrócić uwagę, aby budżet filmu w polskich realiach raczej nie przekraczał 8 mln. Im większy budżet tym wyższe ryzyko, że inwestycja zwracać się będzie znacznie dłużej.

 

ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA FILMACH?

To zależy od warunków, jakie ustaliłeś przy negocjacjach z producentem oraz jaki zysk osiągnie film. Na przykładzie filmu Patryka Vegi ‘Pitbull. Nowe porządki’ około 11 miesięcy od inwestycji przyniosły inwestorom 42% zysku a w grudniu 2016 r. zyski podniosły się do 71%.

"Niebezpieczne kobiety" już przy pierwszej wypłacie, czyli w 10 miesięcy od inwestycji, przyniosły inwestorom około 150% zysku. Ciężko znaleźć na polskim rynku inwestycję, która w tak krótkim czasie przynosiłaby podobne zyski.

I nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Weźmy pod lupę film ‘Noc oczyszczenia’. Co prawda nie mam informacji, ile mogli zarobić potencjalni inwestorzy i czy w ogóle tak owi byli, lecz przyjrzyjmy się tym kwotom. Budżet: $3 000 000. Box office to 29 razy więcej niż koszt produkcji, bo, aż $89 328 627.

Pierwszy film Quentina Tarantino ‘Wściekłe psy’ miał początkowy budżet w wysokości $35 000. Dzięki wsparciu finansowemu aktora Harveya Keitela budżet filmu został zwiększony do $1 500 000, a box office zamknął się w kwocie
$22 032 029.

 

O EKRANIZACJI. CO TRAFI NA DUŻY EKRAN?

Sin City, Wyspa tajemnic, Zaginiona dziewczyna i gra komputerowa The Evil Within. Głównie to te 4 tytuły są inspiracją do ekranizacji książki, lecz przy wybranych scenach za inspirację posłuży nam jeszcze kilka innych produkcji. 

Mroczny głęboki thriller psychologiczny mocno zakrapiany kontrowersją, krwawą akcją i wulgaryzmem z domieszką kryminału, gdzie główny bohater błądzi na granicy obłędu, szaleństwa i paranoi a wielkimi marzeniami o wolności i ucieczce z przeklętego miejsca. Gdzie rzeczywistość wydaje się iluzją, a iluzja rzeczywistością. I właśnie taki klimat chcemy stworzyć.

O filmie

Akcja tak jak w książce rozgrywa się na The Island of Black Rose. Wyspie, na której panuje ciemność, wysoka przestępczość, zło i grzech, a bogaci traktują biednych jak niewolników. Stolica przekrętów, imprez, seksu i nowych silnych narkotyków oraz jedyne miejsce na Ziemi, gdzie naturalnie rosną czarne róże.

Oficjalnie, nieoficjalnie zresztą też, film będzie znacznie różnił się od książki pod wieloma względami. Dlaczego? Sama książka poniekąd była przeze mnie pisana już z myślą o przekształceniu jej w scenariusz, dzięki własnym wnioskom i opiniom, wyciągnąłem najlepsze i te mniej dobre elementy. Z jednych zrezygnujemy całkowicie, a inne dodamy. Niezmienny będzie główny motyw bohatera i jego niezwykle dramatyczne losy.

 

CEL INWESTYCJI

Celem jest osiągnięcie zysków ze sprzedaży biletów na poziomie 30 000 000 zł. Może to nie jest oszałamiający cel, dlatego też czyni go to bardzo realnym do osiągnięcia. Nawet polskie realia pokazały, że zyski z filmu, mogą być o wiele wyższe. Odbiegając trochę od tematu, film po premierze będzie dystrybuowany także poza granicami polski, co daje kolejne zyski z produkcji.

 

POLSKIE REALIA

Polski film to znacznie mniejszy rynek i oczywiście mniej ludzi. Chyba, że tak jak w przypadku filmu, którego dotyczna ta inwestycja wychodzimy poza granice kraju. Zostańmy jednak w Polsce, z obserwacji i analiz wiem, że w Polsce najlepszym rozwiązaniem, jeśli film ma zarobić dla producenta i inwestorów, jest nie przekraczanie max 8 mln zł budżetu na film, lecz na to nie ma złotej reguły i zdarzają się wyjątki.

Ostatni film mimo, że nie pokrył kosztów produkcji ze sprzedaży biletów i tak osiągnął jak na tamte czasy niesamowity wynik finansowy. Nie bez powodu umieściłem tu film, który nie odniósł sukcesu kasowego. Dlaczego tak się dzieje, że nie każdy film zarobia po premierze kinowej? Jak inwestor dalej zarabia na filmie i dlaczego nie traci pieniędzy bez względu na wynik ze sprzedaży biletów omówiłem w prezentacji PDF. Jeśli chcesz pełną prezentację inwestycji, skontaktuj się ze mną.

 

ZWROT Z INWESTYCJI. ILE MOŻESZ ZAROBIĆ?

CAŁKOWITY BUDŻET PRODUKCJI:

4 200 000 ZŁ

W budżecie uwzględnione są wszystkie koszty produkcji: preprodukcja, produkcja, post produkcja, a także koszty związane z marketingiem i promocją filmu. Wszystkie koszty, które uda się obniżyć, zostaną Dołączone i wykorzystane w budżecie reklamowym i promocyjnym. Aby w jeszcze większym stopniu zadbać o zmaksymalizowanie zysków z produkcji filmowej.

Szczegółowy budżet znajduje się w prezentacji PDF, aby go otrzymać skontaktuj się ze mną.

 

JEŻELI MYŚLISZ, ŻE TO MAŁY BUDŻET JAK NA PRODUKCJĘ KINOWĄ…

Wielki budżet na realizację kinowego filmu, nie jest gwarancją sukcesu. Nawet ze stosunkowo niskim lub bardzo małym budżetem można stworzyć kasowy film dobrej lub wysokiej jakości. Przykładów jest mnóstwo, lecz nie mamy wiele miejsca na ich przedstawienie, więc pokażę Ci cztery przykłady filmów z niskim budżetem, które osiągnęły ponadprzeciętne zyski przy niskich kosztach produkcji, w których znacznie ważniejszy był pomysł na film oraz unikalna kampania promocyjna. Właśnie w takiego rodzaju produkcję masz okazję zainwestować. 

MINIMALNA KWOTA INWESTYCJI: 50 000 ZŁ

Zazwyczaj producenci nie chcą mieć więcej niż 7,8, maksymalnie 10 inwestorów. Zakładając, że dana produkcja ma 10 inwestorów, łatwo wywnioskować, że każdy pokrywa 10% produkcji. W tym przypadku budżet filmu to 4 200 000 zł, a 10% to 420 000 zł.

Ale w związku z tym, że jest to pierwsza produkcja studia, podjęliśmy decyzję o zmniejszeniu minimalnej kwoty inwestycji i tym samym podniesieniu liczby inwestorów, aby zminimalizować ewentualne ryzyko, wszystkim inwestorom, którzy chcieliby zainwestować z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na inwestycję rzędu 420 000 zł.

 

ZYSKI 80% – 100% I WIĘCEJ

W pierwszej kolejności pokrywane są koszty produkcji, czyli 100% zysków (4 200 000 zł) trafia do inwestorów, aby odzyskali wkład. Ze względu na to, iż jest to pierwsza duża produkcja studia, pragnę zaproponować najkorzystniejsze warunki inwestycji. Dlatego też inwestorzy mają pierwszeństwo, aż do momentu, w którym osiągną czysty zysk z inwestycji 80% lub 100%. Mówiąc najprościej jak potrafię, pierwsze zyski ze sprzedaży biletów z kin, 8 400 000 zł trafia w całości do inwestorów. Box office 4 200 000 zł, inwestorzy odzyskują wkład, drugie 4 200 000 zł czysty zysk. Tak wiem, to szalony pomysł, jednakże zależy mi, aby przede wszystkim inwestorzy wyszli na tym zwycięsko jako pierwsi oraz na wyprodukowaniu tego filmu. Wierze, że ta produkcja zarobi znacznie więcej niż zakładamy, ponieważ ma ogromny potencjał.

Wysokości inwestycji: 50 000 zł – 200 000 zł

– ZYSKI: 80%

Wysokości inwestycji: powyżej 200 000 zł

– ZYSKI: 100%

 

KALKULACJA NA PRZYKŁADOWEJ INWESTYCJI

Przewidywany zysk ze sprzedaży biletów: 30 000 000 zł

Załóżmy, że osiągnięto już: 8 400 000 złInwestor już przy osiągnięciu boxoffice: 8 400 000 zarobił 100%, czyli podwoił kapitał. Ponieważ do momentu osiągnięcia zysków na poziomie 8,4 mln wszystko trafia do inwestorów.

Do osiągnięcia zostało: 21 600 000 zł i z tej kwoty jeszcze 7% trafia do inwestorów

7% powyższej kwoty to: 1 512 000 zł

Przy inwestycji 320 000 zł – twoje 7% to 115 214 zł – Tyle dodatkowo zarobisz z samych zysków ze sprzedaży biletów

320 000 zł to 7,62% całego budżetu na produkcję, który wynosi 4 200 000 zł.

– I jest twoim dodatkowym udziałem z kwoty 1 512 000 zł (czyli 7% z 21,6 mln) jest 10%, czyli 1 512 000 x 7,62% = 115 214 zł

PODSUMOWANIE:

Inwestycja: 320 000 zł

Zysk: 320 000 zł (odzyskujesz wkład i zarabiasz 100% na czysto)

Całkowity zwrot z inwestycji: 640 000 zł

Dodatkowe 7% ze sprzedaży biletów: 115 214 zł (Ta kwota może być mniejsza lub większa w zależność, na jakim poziomie zamknie się box office)

Całkowity zwrot z inwestycji + 7% z dalszej sprzedaży biletów: 755 214 zł

W SKRÓCIE (W TYM PRZYKŁADZIE INWESTYCJI)

Inwestujesz: 320 000 zł. Zarabiasz: 755 214 zł

 

NAWET DOŻYWOTNIE ZYSKI Z FILMU

Wyświetlanie filmu w kinie się zakończy, co dalej? Inwestorzy zarabiają dalej na filmie co najmniej przez 5 lat od premiery, otrzymując 10% zysków (w zależności, jaki był twój procentowy wkład w całkowity budżet), od:

• Wpływy z telewizji Państwowej i prywatnej, VOD

• Sprzedaż filmu na DVD

• Licencje i dystrybucja w innych krajach

• Dystrybucja filmu na Netflix, Showmax, itp.

• Zysk ze specjalnie przygotowanej platformy internetowej. Odnośnie tej opcji więcej szczegółów mogę zdradzić jedynie zainteresowanym inwestorom, ze względu na oryginalność pomysłu oraz ze względów bezpieczeństwa.

• Oraz wszędzie tam gdzie będzie zarabiał film, zarabiał będzie także inwestor

 

DODATKOWE KORZYŚCI

• Przedpremierowy pokaz tylko dla inwestorów, ekipy, aktorów i ich najbliższych

• Impreza po premierze filmu

• Zaproszenie na plan zdjęciowy podczas produkcji filmu

• Poznanie obsady filmu oraz ekipy

• Możliwość przeczytania scenariusza

• Dla inwestorów przy wkładzie min. 600 000 zł, możliwa reklama produktu lub firmy w filmie

 

TERMIN INWESTYCJI: DO 18 MIESIĘCY

Inwestycję w film, zaliczają się do tych inwestycji długoterminowych, jednakże zwrot kapitału następuję zdecydowanie szybciej niż w wypadku lokowania funduszy np. w nieruchomości. Co ważniejsze inwestycje w film są równie bezpieczne i stabilne, co wspominany wyżej instrument finansowy. Dlaczego? To wyjaśniam w skrócie w prezentacji, chętnie rozwinę temat na spotkaniu.

W każdym bądź razie termin inwestycji dla bezpieczeństwa jest określony do: 18 miesięcy

 

SCENARIUSZ WIN - WIN

Co jeśli tak się nie stanie i film ze sprzedaży biletów nie pokryje nawet kosztów produkcji? Można pomyśleć, że wtedy film okazuje się klapą, a inwestorzy tracą pieniądze. Nic bardziej mylnego. Film dalej zarabia tylko w inny sposób i znacznie dłuższy, ale to nie zmienia faktu, że dalej będzie zarabiał.

Czy wydarzy się scenariusz 1 czy 2 inwestor i tak WYGRYWA, nie traci pieniędzy i jest na zwycięskiej pozycji, ponieważ będzie czerpał wieloletnie zyski z filmu. Jedyną zmienną jest jedynie czas zwrotu z inwestycji. Stare filmy takie jak: Kiler, Szklana pułapka czy Poranek kojota i wiele innych, gdy są emitowane w telewizji czy w płatnych serwisach internetowych wciąż zarabiają pieniądze.

 

CO TU ROBI NETFLIX?

Wysłaliśmy zapytanie do głównej siedziby Netflixa, czy byliby zainteresowani wsparciem finansowych naszej produkcji. Niestety odmówili, lecz zaproponowali możliwość zajęcia się dystrybucją filmu w Ameryce?! WTF! Powód jest banalnie prosty, aczkolwiek, nie sądziliśmy, że w ogóle odpiszą.

Spodobał im się pomysł fikcyjnej wyspy, na której rosną czarne róże i ogólnie lokalizacje, w których rozgrywa się cała przygoda. Jeśli cała produkcja okaże się równie dobra jak sam pomysł, istnieje bardzo duża szansa, że film trafi do dystrybucji na rynku amerykańskim. Oczywiście, nie nastawiamy się na to i chcemy skupić się na zrobieniu dobrej roboty, a czas pokaże, co wydarzy się dalej. Natomiast, jeśli będzie światełko nadziei na taką współpracę, dołożymy wszelkich starań, aby tak ową podjąć.

Jak to się ma z punktu widzenia inwestora, czyli Ciebie? Zyski powiększone o dystrybucję na amerykańskim rynku.

 

PROFESJONALNA EKIPA

Członków ekipy odpowiedzialnej za produkcję, post produkcję, dekoracje, charakteryzacje, itp. kompletujemy osobno, aby znaleźć odpowiednich ludzi do konkretnych zadań. Nie miej jednak będą to profesjonalni ludzie z ogromnym doświadczeniem, którzy mają w swoim dorobku hity ostatnich lat. Główne role zagrają popularni polscy i zagraniczni aktorzy. Chcemy dać również szanse nowym utalentowanym aktorom, którzy naprawdę mają talent sceniczny, aby wyłowić te perełki przeprowadzimy specjalny casting do filmu.

Nie lada wyzwaniem jest wyprodukować dobry film, ale prawdziwą sztuką jest na nim zarobić. Dlatego też ogromny nacisk kładziemy na działania promocyjne i budowanie zaangażowania wokół filmu. Akcje zaczynamy tworzyć już od momentu castingu regularnie i systematycznie do czasu premiery, czyli przez ponad rok. Jest to bardzo skuteczne strategia, lecz niewielu producentów ją wykorzystuję, toteż później skutkuje to pustkami w kinowych salach.

Poniżej tylko 3 z wielu kluczowych rozwiązań, które wykorzystamy przy promocji i reklamie filmu. Oryginalne akcje sprawdziły się w innych filmach, np. w Diabelskie nasienie, The Ring, Blair Witch Project (w prezentacji przykład odnośnie ich akcji promocyjnej, która zaciągnęła setki osób do kina) i dzięki im skutecznemu wykorzystaniu przyciągnęły dziesiątki tysięcy ludzi do kin. 

 

SKUTECZNA SPRZEDAŻ I PROMOCJA. WIEM JAK ZAROBIĆ NA FILMIE.

Nie lada wyzwaniem jest wyprodukować dobry film, ale prawdziwą sztuką jest na nim zarobić. Dlatego też ogromny nacisk kładziemy na działania promocyjne i budowanie zaangażowania wokół filmu. Akcje zaczynamy tworzyć już od momentu castingu regularnie i systematycznie do czasu premiery, czyli przez ponad rok. Jest to bardzo skuteczne strategia, lecz niewielu producentów ją wykorzystuję, toteż później skutkuje to pustkami w kinowych salach.

Poniżej tylko 3 z wielu kluczowych rozwiązań, które wykorzystamy przy promocji i reklamie filmu. Oryginalne akcje sprawdziły się w innych filmach, np. w Diabelskie nasienie, The Ring, Blair Witch Project i dzięki im skutecznemu wykorzystaniu przyciągnęły dziesiątki tysięcy ludzi do kin.

• Tajemniczy animator

• Sekretna aplikacja

• Złote zakrwawione pudełko

 

Dlaczego wiemy, że to zrobimy?

Ponieważ wiemy dokładnie co zrobić, aby film zarobił znacznie więcej niż założone 30 mln zł. Myśl, co chcesz, ale fakty są takie, że bez skutecznych działań reklamowych, promocyjnych i marketingowych, nawet arcydzieło filmowe, może nie zarobić grubych milionów. Stawiamy na pomysłowość i twórcze kreatywne podejście, by osiągnąć cel. Za reklamę, sprzedaż i marketing będzie odpowiedzialny team ekspertów z wieloletnim praktycznym doświadczeniem.

 

KIEDY STARTUJE PRODUKCJA

Scenariusz jest gotowy, a wszystko, co na tym etapie należało zrobić, zostało już zrobione. Od startu dzieli nas już tylko jedno, zebranie początkowego budżetu na produkcję. Aby uniknąć zbędnego wydłużenia czasu produkcji, pierwszy etap zaczynamy już w chwili pozyskania pierwszych 50% budżetu na film.

• W pierwszej kolejności zorganizowany zostanie m.in. casting do filmu.

• Od podjęcia pierwszych działań, zaczynamy także wprowadzanie w życie drugiego scenariusza, mianowicie urzeczywistniamy strategię marketingu i promocji, w skrócie robimy wielki szum wokół produkcji od pierwszych kroków jego powstawania oraz budujemy zaangażowaną społeczność poprzez specjalnie do tego stworzone narzędzia marketingowe, niezwykle skuteczne, lecz bardzo często niewykorzystywane przez producentów.

• Dzięki powyższemu, zyskamy rozgłos medialny, a produkcja stanie się coraz bardziej pożądana, to z kolei zapewni nam znacznie szybsze domknięcie budżetu, oczywiście jeśli zaistnieje owa konieczność.

 

KOLEJNE INWESTYCJE

To nie jest inwestycja jednorazowa. A studio zajmie się tworzeniem nie tylko filmów, ale także gier komputerowych, konsolowych, mobilnych, powieści w formie książek i komiksów oraz systemem edukacji w procesie tworzenia owych produkcji. Wizją jest stworzenie całego miasta, jako pierwszej takiej placówki, nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Masz wyjątkową okazję wejść w rynek warty miliardy dolarów.

Dla mnie to sztuka i biznes w jednym oraz całe moje życie, które wypełnia pasja do filmów, gier i opowieści. Vega, Tarantino, Spielberg czy wytwórnie filmowe takie jak Disney, Paramount czy Universal, każdy z nich miał kiedyś swoje początki. Rozumiem, że to może nie twój świat i nie interesuje Cię temat filmu, jednakże z punktu widzenia inwestycji, pieniędzy, zarabiania, ubijania dobrego interesu, dochodu pasywnego, daj sobie samemu szanse na konkretne ZYSKI.

 

PODSUMOWANIE

• Realny do zrealizowania box office w wysokości: 30 000 000 zł
• Stosunkowo niski budżet produkcji: 4 200 000 zł, co zwiększa szansę na szybszy zwrot z inwestycji i zmniejsza ryzyko
• Niska kwota wejścia: Min. 50 000 zł
• Zyski: 80% - 100% + kolejne 7% z dalszej sprzedaży biletów
• Pierwsze zyski trafiają w całości do inwestorów
Dożywotnie zyski z filmu, 10% dla inwestorów
• Optymalny i bezpieczny termin inwestycji: Do 18 miesięcy
• Scenariusz z potencjałem na hit kinowy
Profesjonalna ekipa
• Opracowane skuteczne schematy promocji i reklamy, które sprawdziły się w innych zagranicznych produkcja
• Produkcją zainteresowałam się sam Mr. Netflix
• Film produkowany będzie w wersji anglojęzycznej, dzięki czemu trafi do odbiorców na całym świecie, co przekłada się na znacznie większą widownię i większe potencjalne zyski
• Specjalna platforma pay per view, na której odbędzie się transmisja z uroczystej premiery na żywo, oczywiście film, dodatkowe materiały oraz mini serial
• Według mnie i wielu inwestorów oraz ekspertów, inwestycja w film porównywana jest stabilnością i bezpieczeństwem do inwestycji w nieruchomości, z tym, że przy filmie, jest znacznie szybszy zwrot z inwestycji. Aczkolwiek nie jest aż tak popularna jak w USA, toteż mało osób o tym wie, co w Polsce czyni ją dostępnym tylko dla wtajemniczonych.
• Obiecująca perspektywa kolejnych inwestycji i wejście w rynek warty grube miliardy dolarów.
Atrakcyjne korzyści dodatkowe: Zaproszenie na plan zdjęciowy, poznanie ekipy i obsady, przedpremierowy zamknięty pokaz oraz późniejsza impreza czy możliwość zareklamowania swojego produktu lub marki w filmie (reklama na dużym ekranie)

Jestem otwarty na wszelkie propozycje zmian, zawsze możemy negocjować i ustalić indywidualne warunki inwestycji

 

JAK ZAINWESTOWAĆ?

Jeśli masz pytania skontaktuj się ze mną telefonicznie lub drogą elektroniczną. Umówimy się na spotkanie i na spokojnie porozmawiamy o szczegółach.

Email: contact@dantekrone.com

Telefon: 514-918-107

Aby zapisać się na listę, skontaktuj się ze mną i zadeklaruj wstępną kwotę inwestycji. Gdy lista się zamknie wszyscy inwestorzy obecni na liście zostaną poinformowani o możliwości inwestycji w niniejszą produkcję. Następnie na spotkaniu omówimy warunki umowy inwestycyjnej, a później pozostaje już tylko realizacja i liczenie zysków:) To oczywiście w dużym skrócie. Poniżej szczegóły projektu. Jeśli chciałbyś otrzymać bardziej szczegółowe informacje w jednym pliku, przygotowałem specjalną prezentację w formie PDF, aby ją otrzymać skontaktuj się ze mną.

Budżet

4 200 000 zł

Aktualny status

Wczesne zapisy

Minimalna kwota inwestycji

50 000 zł

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up