Nie daj o sobie zapomnieć i zrób dobre pierwsze wrażenie.

Wizytówka nadaje prestiżu i elegancji Tobie oraz Twojej firmie. Wizytówka to część Brandu Twojej marki, która pełni rolę głównie informacyjną i reklamową. Jeśli chcesz i potrzebujesz pokazać się z jak najlepszej strony, stworzę dla Ciebie projekt wizytówki, dzięki której nie dasz o sobie zapomnieć i zrobisz dobre wrażenie na swoich klientach oraz partnerach biznesowych. Na wizytówce umieszcza się tylko najistotniejsze informacje i tej złotej zasady się trzymajmy. Stworzymy razem coś perfekcyjnego i pięknego.

Sam piszesz historię. Pióro tkwi w Twoim ręku, a wynik zależy od tego, co wybierzesz. - Rhonda Byrne.

Kluczowe korzyści. Co zyskujesz?

Oryginalny, stylowy, elegancki i prestiżowy projekt wizytówki.

W zależności od wybranego pakietu: od jednej do kilku koncepcji projektu wizytówki.

Szybka realizacja. Pierwsze koncepcje nawet w 5 dni roboczych.

100% gwarancja satysfakcji. W drodze do perfekcji, byś odniósł SUKCES.

Profesjonalne przygotowanie projektu do druku i wszelkich materiałów dla drukarni.

Nielimitowana ilość poprawek. Skończymy projekt wtedy, gdy będziesz z niego dumny!

Umowa o przeniesienie praw autorskich.

Po finalizacji projektu otrzymasz wszystkie pliki źródłowe: wektorowe oraz rastrowe.

Kompleksowe doradztwo w zakresie technicznym.

-23% VAT. Poniższa kwota jest ceną całkowitą (brutto).

Indywidualne i profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie i WIELKA pasja do tworzenia.

Otrzymasz projekt, który przyciągnie nowych klientów, zbuduje silną pozycję Twojej marki, a konkurencja będzie Ci zazdrościć.

Jak to działa? Etapy współpracy.

Brief projektu

Prosty kwestionariusz online, który wypełnisz w 10 minut. Brief to pierwszy krok do stworzenia prestiżowej i stylowej wizytówki, dzięki temu poznam Twoje potrzeby i oczekiwania, co pozwoli stworzyć wizytówkę z której będziesz naprawdę dumny.

Umowa

Podpisujemy umowę elektroniczną o wykonanie projektu. Po zaksięgowaniu zaliczki i zebraniu niezbędnych informacji rozpoczynam działania nad Twoim projektem. 80% pracy wykonam za 50% ceny, resztę rozliczymy dopiero po zakończeniu pracy.

Analiza rynku

Zawsze solidnie przygotowuję się do działania. Precyzyjnie określam grupę odbiorców oraz poznaje Twoją konkurencję by sprawić, aby Twoja wizytówka godnie reprezentowała Ciebie i Twoją firmę.

Planowanie

Fundamentem do stworzenia idealnego projektu, niezbędny jest dobry plan i strategia. Opracowuję różne koncepcje, pomysły, idee, a następnie wyłaniam najlepsze propozycje.

Realizacja

Wybieram najlepsze koncepcje projektu i pracuję nad nimi do momentu w którym będziesz w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony z końcowego efektu. Pierwsze koncepcje wizytówki otrzymasz nawet w ciągu 5 dni roboczych.

Korekty

Jeśli będziesz miał ewentualne uwagi do przedstawionych koncepcji do dyspozycji masz nielimitowane poprawki, które zostaną niezwłocznie wprowadzone, aż do momentu osiągnięcia Twojego pełnego zadowolenia.

Akceptacja

Finalna wersja powstanie dopiero wtedy, gdy będziesz w pełni zadowolony ze wszystkich efektów mojej pracy. Średnio tworzenie wizytówki trwa około tygodnia w zależności od ilości korekt i poprawek.

Przekazanie projektu

Po zakończonych pracach, rozliczamy drugie 50% ceny projektu. Następnie przekazuję Ci projekt oraz wszystkie pliki źródłowe (wektorowe i rastrowe). Przekazuję Tobie także pełne prawa autorskie do projektu.

Wybierz swój pakiet i DZIAŁAMY.

●  Ilość koncepcji: 1 projekt
 
●  Czas realizacji: 5 dni roboczych
 
●  Korekty: Nielimitowane

 

●  Cena całkowita (brutto)
●  Ilość koncepcji: 2 projekty
 
●  Czas realizacji: 6 dni roboczych
 
●  Korekty: Nielimitowane

 

●  Cena całkowita (brutto)
●  Ilość koncepcji: 3 projekty
 
●  Czas realizacji: 7 dni roboczych
 
●  Korekty: Nielimitowane

 

●  Cena całkowita (brutto)

Wybrane realizacje.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up