Bez skutecznej reklamy Twój biznes nie istnieje.

Stworzę dla Ciebie projekt reklamy, który skutecznie przekona potencjalnych klientów do zakupu. Kreacja reklamowa to połączenie wielu elementów, w przypadku banerów internetowych i bilbordów zewnętrznych to łączenie głównie obrazów i tekstów. Stworzyłem wiele autorskich strategii i schematów reklamowych oraz sprzedażowych i z doświadczenia wiem, że reklama działa najskuteczniej, gdy profesjonalna kreacja reklamowa łączy się z doskonałym produktem. Żeby reklama przyniosła oczekiwane efekty finansowe, należy opracować skuteczne strategie i perfekcyjnie zaprojektować kreacje reklamową, następnie pokazać ją właściwym osobom, które skorzystają najbardziej na Twoim produkcie. Stworzymy razem coś perfekcyjnego i pięknego.

Posiadanie pieniędzy jest lepsze od ich braku, przynajmniej z powodów finansowych. - Woody Allen.

Kluczowe korzyści. Co zyskujesz?

Projekt reklamy, który skutecznie przekona potencjalnych klientów do zakupu.

W zależności od wybranego pakietu: od jednej do kilku koncepcji projektu.

Szybka realizacja. Pierwsze koncepcje nawet w 5 dni roboczych.

100% gwarancja satysfakcji. W drodze do perfekcji, byś odniósł SUKCES.

Profesjonalne przygotowanie projektu do druku i wszelkich materiałów dla drukarni.

Nielimitowana ilość poprawek. Skończymy projekt wtedy, gdy będziesz z niego dumny!

Umowa o przeniesienie praw autorskich.

Po finalizacji projektu otrzymasz wszystkie pliki źródłowe: wektorowe oraz rastrowe.

Kompleksowe doradztwo w zakresie technicznym.

-23% VAT. Poniższa kwota jest ceną całkowitą (brutto).

Indywidualne i profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie i WIELKA pasja do tworzenia.

Otrzymasz projekt, który przyciągnie nowych klientów, zbuduje silną pozycję Twojej marki, a konkurencja będzie Ci zazdrościć.

Jak to działa? Etapy współpracy.

Brief projektu

Prosty kwestionariusz online, który wypełnisz w 10 minut. Brief to pierwszy krok do stworzenia skutecznej reklamy, dzięki temu poznam Twoje potrzeby i oczekiwania, co pozwoli stworzyć projekt, który zachęci klientów do zakupu.

Umowa

Podpisujemy umowę elektroniczną o wykonanie projektu. Po zaksięgowaniu zaliczki i zebraniu niezbędnych informacji rozpoczynam działania nad Twoim projektem. 80% pracy wykonam za 50% ceny, resztę rozliczymy dopiero po zakończeniu pracy.

Analiza rynku

Zawsze solidnie przygotowuję się do działania. Precyzyjnie określam grupę odbiorców oraz tworzę portret idealnego klienta by trafić w gusta grupy docelowej.

Planowanie

Fundamentem do stworzenia idealnego projektu, niezbędny jest dobry plan i strategia. Opracowuję różne koncepcje, pomysły, idee, a następnie wyłaniam najlepsze propozycje.

Realizacja

Wybieram najlepsze koncepcje projektu i pracuję nad nimi do momentu w którym będziesz w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony z końcowego efektu. Pierwsze koncepcje projektu otrzymasz nawet w ciągu 5 dni roboczych.

Korekty

Jeśli będziesz miał ewentualne uwagi do przedstawionych koncepcji do dyspozycji masz nielimitowane poprawki, które zostaną niezwłocznie wprowadzone, aż do momentu osiągnięcia Twojego pełnego zadowolenia.

Akceptacja

Finalna wersja powstanie dopiero wtedy, gdy będziesz w pełni zadowolony ze wszystkich efektów mojej pracy. Średnio tworzenie projektu skutecznej reklamy z gwarancją sukcesu trwa około 2 tygodni w zależności od ilości korekt i poprawek.

Przekazanie projektu

Po zakończonych pracach, rozliczamy drugie 50% ceny projektu. Następnie przekazuję Ci projekt oraz wszystkie pliki źródłowe (wektorowe i rastrowe). Przekazuję Tobie także pełne prawa autorskie do projektu.

Wybierz swój pakiet i DZIAŁAMY.

●  Ilość koncepcji: 1 projekt
 
●  Czas realizacji: 5 dni roboczych
 
●  Korekty: Nielimitowane

 

●  Cena całkowita (brutto)
●  Ilość koncepcji: 2 projekty
 
●  Czas realizacji: 6 dni roboczych
 
●  Korekty: Nielimitowane

 

●  Cena całkowita (brutto)
●  Ilość koncepcji: 3 projekty
 
●  Czas realizacji: 7 dni roboczych
 
●  Korekty: Nielimitowane

 

●  Cena całkowita (brutto)

Wybrane realizacje.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up