Zaprojektuję opakowanie, które przebije się przez tłum.

Zaprojektuję dla Ciebie takie opakowanie, które będzie wpadać wprost do koszyków Twoich klientów. Opakowanie obok, którego nikt nie przejdzie obojętnie. Pomogę Ci wyraźnie wyróżnić się w wielkim szarym tłumie wśród innych opakowań. Buduję opakowania od podstaw: treści, ilustracje, zdjęcia i cały design tak, aby każdy element skłaniał klienta do działania, do zakupu Twojego produktu. Opakowanie kreuje wyobrażanie na temat zawartości produktu i całej Twojej marki. Dlatego nawet stosunkowo drobny produkt może zyskać prestiż i wielką wartość w oczach klientów, dzięki właściwie zaprojektowanemu opakowaniu. Stworzymy razem coś perfekcyjnego i pięknego.

Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. -Anthony de Mello.

Kluczowe korzyści. Co zyskujesz?

Oryginalna kreacja, która zrobi odpowiednie wrażenie i skłoni do działania.

W zależności od wybranego pakietu: od jednej do kilku koncepcji projektu opakowania.

Szybka realizacja. Pierwsze koncepcje nawet w 5 dni roboczych.

100% gwarancja satysfakcji. W drodze do perfekcji, byś odniósł SUKCES.

Profesjonalne przygotowanie projektu do druku i wszelkich materiałów dla drukarni.

Dodatkowo otrzymasz Wizualizację 3D projektu w cenie.

Nielimitowana ilość poprawek. Skończymy projekt wtedy, gdy będziesz z niego dumny!

Umowa o przeniesienie praw autorskich.

Po finalizacji projektu otrzymasz wszystkie pliki źródłowe: wektorowe oraz rastrowe.

Kompleksowe doradztwo w zakresie technicznym.

-23% VAT. Poniższa kwota jest ceną całkowitą (brutto).

Indywidualne i profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie i WIELKA pasja do tworzenia.

Otrzymasz projekt, który przyciągnie nowych klientów, zbuduje silną pozycję Twojej marki, a konkurencja będzie Ci zazdrościć.

Jak to działa? Etapy współpracy.

Brief projektu

Prosty kwestionariusz online, który wypełnisz w 10 minut. Brief to pierwszy krok do stworzenia niezwykłego opakowania, dzięki temu poznam Twoje potrzeby i oczekiwania, co pozwoli stworzyć opakowanie z którego będziesz naprawdę dumny.

Umowa

Podpisujemy umowę elektroniczną o wykonanie projektu. Po zaksięgowaniu zaliczki i zebraniu niezbędnych informacji rozpoczynam działania nad Twoim projektem. 80% pracy wykonam za 50% ceny, resztę rozliczymy dopiero po zakończeniu pracy.

Analiza rynku

Zawsze solidnie przygotowuję się do działania. Precyzyjnie określam grupę odbiorców oraz poznaje Twoją konkurencję by pomóc Ci się wyróżnić. Tworzę portret idealnego klienta, aby przyciągnąć jego uwagę do Twojego opakowania.

Planowanie

Fundamentem do stworzenia idealnego projektu, niezbędny jest dobry plan i strategia. Opracowuję różne koncepcje, pomysły, idee, a następnie wyłaniam najlepsze propozycje.

Realizacja

Wybieram najlepsze koncepcje projektu i pracuję nad nimi do momentu w którym będziesz w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony z końcowego efektu. Pierwsze koncepcje opakowania otrzymasz nawet w ciągu 5 dni roboczych.

Korekty

Jeśli będziesz miał ewentualne uwagi do przedstawionych koncepcji do dyspozycji masz nielimitowane poprawki, które zostaną niezwłocznie wprowadzone, aż do momentu osiągnięcia Twojego pełnego zadowolenia.

Akceptacja

Finalna wersja powstanie dopiero wtedy, gdy będziesz w pełni zadowolony ze wszystkich efektów mojej pracy. Średnio tworzenie opakowania z gwarancją sukcesu trwa około 2 tygodni w zależności od ilości korekt i poprawek.

Przekazanie projektu

Po zakończonych pracach, rozliczamy drugie 50% ceny projektu. Następnie przekazuję Ci projekt oraz wszystkie pliki źródłowe (wektorowe i rastrowe). Przekazuję Tobie także pełne prawa autorskie do projektu.

Wybierz swój pakiet i DZIAŁAMY.

●  Ilość koncepcji: 1 projekt
 
●  Czas realizacji: 5 dni roboczych
 
●  Korekty: Nielimitowane

 

●  Cena całkowita (brutto)

●  Ilość koncepcji: 2 projekty
 
●  Czas realizacji: 6 dni roboczych
 
●  Korekty: Nielimitowane

 

●  Cena całkowita (brutto)
●  Ilość koncepcji: 3 projekty
 
●  Czas realizacji: 7 dni roboczych
 
●  Korekty: Nielimitowane

 

●  Cena całkowita (brutto)

Wybrane realizacje.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up