Tajemnica dobrej okładki leży w poszukiwaniu piękna.

Wejdź do pierwszej lepszej księgarni. Które książki przykuwają Twoją uwagę? Książki które mają w sobie przyciągającą obietnicę i wizję zawartości. Takie, które wzbudzają pragnienie i pożądanie. Okładka krzyczy ‘Kup właśnie mnie! Weź mnie do ręki! Przeczytaj mnie!’ Okładka książki to pierwszy i kluczowy element jaki rzuca się w oczy potencjalnemu czytelnikowi. Ma pięknie wyglądać i doprowadzić klienta do zakupu. Jeśli okładka go nie przyciągnie w ciągu kilku sekund, odwróci wzrok wodząc po sklepie w poszukiwaniu czegoś wyjątkowego. Chcesz okładkę czy okładkę, która przyciągnie uwagę i wzbudzi pożądanie? Stworzymy razem coś perfekcyjnego i pięknego.

Piękno jest otwartym listem polecającym, który z góry zdobywa dla nas serca. - Arthur Schopenhauer.

Kluczowe korzyści. Co zyskujesz?

Oryginalny i niepowtarzalny projekt okładki, który doprowadzi klientów do zakupu.

W zależności od wybranego pakietu: od jednej do kilku koncepcji projektu.

Szybka realizacja. Pierwsze koncepcje nawet w 5 dni roboczych.

100% gwarancja satysfakcji. W drodze do perfekcji, byś odniósł SUKCES.

Profesjonalne przygotowanie projektu do druku i wszelkich materiałów dla drukarni.

Dodatkowo otrzymasz Wizualizację 3D projektu w cenie.

Nielimitowana ilość poprawek. Skończymy projekt wtedy, gdy będziesz z niego dumny!

Umowa o przeniesienie praw autorskich.

Po finalizacji projektu otrzymasz wszystkie pliki źródłowe: wektorowe oraz rastrowe.

Kompleksowe doradztwo w zakresie technicznym.

-23% VAT. Poniższa kwota jest ceną całkowitą (brutto).

Indywidualne i profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie i WIELKA pasja do tworzenia.

Otrzymasz projekt, który przyciągnie nowych klientów, zbuduje silną pozycję Twojej marki, a konkurencja będzie Ci zazdrościć.

Jak to działa? Etapy współpracy.

Brief projektu

Prosty kwestionariusz online, który wypełnisz w 10 minut. Brief to pierwszy krok do stworzenia pięknej okładki, dzięki temu poznam Twoje potrzeby i oczekiwania, co pozwoli stworzyć okładkę z której będziesz naprawdę dumny.

Umowa

Podpisujemy umowę elektroniczną o wykonanie projektu. Po zaksięgowaniu zaliczki i zebraniu niezbędnych informacji rozpoczynam działania nad Twoim projektem. 80% pracy wykonam za 50% ceny, resztę rozliczymy dopiero po zakończeniu pracy.

Analiza rynku

Zawsze solidnie przygotowuję się do działania. Precyzyjnie określam grupę odbiorców oraz poznaje Twoją konkurencję by pomóc Ci się wyróżnić. Tworzę portret idealnego klienta, aby przyciągnąć jego uwagę do Twojej książki.

Planowanie

Fundamentem do stworzenia idealnego projektu, niezbędny jest dobry plan i strategia. Opracowuję różne koncepcje, pomysły, idee, a następnie wyłaniam najlepsze propozycje.

Realizacja

Wybieram najlepsze koncepcje projektu i pracuję nad nimi do momentu w którym będziesz w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony z końcowego efektu. Pierwsze koncepcje okładki otrzymasz nawet w ciągu 5 dni roboczych.

Korekty

Jeśli będziesz miał ewentualne uwagi do przedstawionych koncepcji do dyspozycji masz nielimitowane poprawki, które zostaną niezwłocznie wprowadzone, aż do momentu osiągnięcia Twojego pełnego zadowolenia.

Akceptacja

Finalna wersja powstanie dopiero wtedy, gdy będziesz w pełni zadowolony ze wszystkich efektów mojej pracy. Średnio tworzenie okładki z gwarancją sukcesu trwa około 2 tygodni w zależności od ilości korekt i poprawek.

Przekazanie projektu

Po zakończonych pracach, rozliczamy drugie 50% ceny projektu. Następnie przekazuję Ci projekt oraz wszystkie pliki źródłowe (wektorowe i rastrowe). Przekazuję Tobie także pełne prawa autorskie do projektu.

Wybierz swój pakiet i DZIAŁAMY.

Ilość koncepcji: 1 projekt
 
Czas realizacji: 5 dni roboczych
 
Korekty: Nielimitowane

 

Cena całkowita (brutto)
Ilość koncepcji: 2 projekty
 
Czas realizacji: 6 dni roboczych
 
Korekty: Nielimitowane

 

Cena całkowita (brutto)
Ilość koncepcji: 3 projekty
 
Czas realizacji: 7 dni roboczych
 
Korekty: Nielimitowane

 

Cena całkowita (brutto)

Wybrane realizacje.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up