Dlaczego potrzebujesz profesjonalnego projektu logo?

LOGO, ten mały 'WIELKI' znak jest fundamentalnym symbolem Twojej firmy, którego zadaniem jest godnie reprezentować prowadzoną działalność. Im prostszy tym łatwiej zapada w pamięć, swą oryginalnością ma wyróżnić Cię na tle konkurencji, a ponadczasowy design ma sprawić byś nie musiał go zmieniać co kilka czy nawet 30 lat. Wielkie firmy projektują wieczne symbole, które tworzą ich historię na przestrzeni dekad. Logo staje się wyznacznikiem do budowania całego brandu Twojej organizacji. Będzie wpływać na to, jak postrzegają Cię Twoi klienci, pracownicy, partnerzy biznesowi i wszyscy inni ludzie. Chcesz takie logo? Stworzymy razem coś perfekcyjnego i pięknego.

Perfekcja projektowania logo, nie polega na tym, że nie można, już nic dodać, ale na tym, że nie można już nic odjąć. - Paul Rand.

Kluczowe korzyści. Co zyskujesz?

Oryginalny i niepowtarzalny projekt: Prosty, rozpoznawalny i ponadczasowy.

W zależności od wybranego pakietu: od jednej do kilku koncepcji logo.

Szybka realizacja. Pierwsze koncepcje nawet w 5 dni roboczych.

100% gwarancja satysfakcji. W drodze do perfekcji, byś odniósł SUKCES.

Nielimitowana ilość poprawek. Skończymy projekt wtedy, gdy będziesz z niego dumny!

Umowa o przeniesienie praw autorskich.

Po finalizacji projektu otrzymasz wszystkie pliki źródłowe: wektorowe oraz rastrowe.

Kompleksowe doradztwo w zakresie technicznym.

-23% VAT. Poniższa kwota jest ceną całkowitą (brutto).

Indywidualne i profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie i WIELKA pasja do tworzenia.

Otrzymasz projekt, który przyciągnie nowych klientów, zbuduje silną pozycję Twojej marki, a konkurencja będzie Ci zazdrościć.

Jak to działa? Etapy współpracy.

Brief projektu

Prosty kwestionariusz online, który wypełnisz w 10 minut. Brief to pierwszy krok do stworzenia idealnego logo dla Twojej firmy, dzięki temu poznam Twoje potrzeby i oczekiwania, co pozwoli stworzyć logo z którego będziesz naprawdę dumny.

Umowa

Podpisujemy umowę elektroniczną o wykonanie projektu. Po zaksięgowaniu zaliczki i zebraniu niezbędnych informacji rozpoczynam działania nad Twoim projektem. 80% pracy wykonam za 50% ceny, resztę rozliczymy dopiero po zakończeniu pracy.

Analiza rynku

Zawsze solidnie przygotowuję się do działania. Precyzyjnie określam grupę odbiorców oraz poznaje Twoją konkurencję by pomóc Ci się wyróżnić. Tworzę portret idealnego klienta, aby przyciągnąć jego uwagę do Twojej firmy.

Planowanie

Fundamentem do stworzenia idealnego projektu logo, niezbędny jest dobry plan i strategia. Opracowuję różne koncepcje, pomysły, idee, a następnie wyłaniam propozycje, które godnie będą reprezentować Twoją firmę.

Realizacja

Wybieram najlepsze koncepcje projektu i pracuję nad nimi do momentu w którym będziesz w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony z końcowego efektu. Pierwsze koncepcje logo otrzymasz nawet w ciągu 5 dni roboczych.

Korekty

Jeśli będziesz miał ewentualne uwagi do przedstawionych koncepcji do dyspozycji masz nielimitowane poprawki, które zostaną niezwłocznie wprowadzone, aż do momentu osiągnięcia Twojego pełnego zadowolenia.

Akceptacja

Finalna wersja powstanie dopiero wtedy, gdy będziesz w pełni zadowolony ze wszystkich efektów mojej pracy. Średnio tworzenie logo z gwarancją sukcesu trwa około 2 tygodni w zależności od ilości korekt i poprawek.

Przekazanie projektu

Po zakończonych pracach, rozliczamy drugie 50% ceny projektu. Następnie przekazuję Ci projekt oraz wszystkie pliki źródłowe (wektorowe i rastrowe). Przekazuję Tobie także pełne prawa autorskie do projektu.

Wybierz swój pakiet i DZIAŁAMY.

●  Ilość koncepcji: 1 projekt
 
●  Czas realizacji: 5 dni roboczych
 
●  Korekty: Nielimitowane

 

●  Cena całkowita (brutto)
●  Ilość koncepcji: 2 projekty
 
●  Czas realizacji: 6 dni roboczych
 
●  Korekty: Nielimitowane

 

●  Cena całkowita (brutto)
●  Ilość koncepcji: 3 projekty
 
●  Czas realizacji: 7 dni roboczych
 
●  Korekty: Nielimitowane

 

●  Cena całkowita (brutto)

Wybrane realizacje.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up