ZEKRANIZUJ

SWOJĄ

OPOWIEŚĆ.

Dlaczego reklama wideo jest tak skuteczna?

  • Wideo wizerunkowe to najlepszy sposób na wypromowanie Twojego biznesu.
  • Filmy reklamowe to idealny sposób na skuteczną sprzedaż Twoich produktów i usług. Filmy reklamowe zwiększają konwersję sprzedaży produktów nawet o 78%.
  • Filmy udostępniane w Social Media: Facebook, Instagram, YouTube generują 1000% większe zaangażowanie odbiorców niż zdjęcia i teksty.
  • Niedawne badania Google wykazują, że reklama na YouTube jest o wiele skuteczniejsza i tańsza w porównaniu z reklamą telewizyjną.
  • Dobra inwestycja dla Twojego biznesu. Stosunkowo niski koszt produkcji w porównaniu do ogromnych możliwości i korzyści finansowych.

Kluczowe korzyści. Co zyskujesz?

W zależności od projektu do Twojej dyspozycji mamy: Aktorów, statystów, wizażystki, stylistki, modelki, fryzjerów, operatorów, lektorów i nie tylko.

Zapewniamy wszystko czego potrzebujesz, nie musisz już szukać, jesteś we właściwym miejscu.

Mistrzowski zespół. Wiemy jak stworzyć dobre wideo, które podniesie konwersje sprzedaży w Twoim biznesie. Kliknij i sprawdź Referencje i Case Study.

Szybka realizacja. Pierwszy montaż koncepcyjny otrzymasz do 7 dni roboczych licząc od momentu zakończenia realizacji zdjęć.

100% gwarancja satysfakcji. W drodze do perfekcji, byś odniósł SUKCES.

Umowa o przeniesienie praw autorskich.

Kompleksowe doradztwo w zakresie technicznym i produkcyjnym.

-23% VAT. Poniższa kwota jest ceną całkowitą (brutto).

Indywidualne i profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie i WIELKA pasja do tworzenia.

Zrealizujemy wideo, które przyciągnie nowych klientów, zbuduje silną pozycję Twojej marki, a konkurencja będzie Ci zazdrościć.

Nasza specjalność. Oferta.

Filmy promocyjne
i reklamowe

Wideo produktowe

Filmy biznesowe i korporacyjne

Produkcje YouTube

Trailery

Wideo relacje
z eventów

Teledyski

Portrety wizerunkowe
w formie wideo

Proces realizacji filmu.

Przygotowanie projektu

Wypełnienie briefu. Konsultacja. Wyznaczenie właściwego kierunku i ustalenie planu działania. Terminy. Przygotowanie budżetu. Omówienie wszystkich szczegółów projektu.

Scenariusz

Bez dobrego scenariusza nie powstanie dobry film. Teraz jest czas na szczegółowe dopracowanie wizji i pomysłu. Dlatego opracowujemy scenariusz idealnie pasujący do Twojego projektu.

Plan zdjęciowy

Wybieramy odpowiednią lokalizację. W zależności od potrzeb i budżetu werbujemy profesjonalną ekipę, operatorów, aktorów, wizażystów, itd. Krótko mówiąc ogarniamy cały plan zdjęciowy w najdrobniejszym detalu.

Realizacja

Na planie zdjęciowym pojawiamy się wcześniej, aby wykonać kilka próbnych ujęć, ustawiamy sprzęt i ogarniamy kwestie techniczne. Ilość dni zdjęciowych uzależniona jest od scenariusza i projektu. Średnio jest to około 2 -3 dni.

Montaż koncepcyjny

Po zakończeniu realizacji zdjęć, w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych otrzymasz pierwszy kontrolny surowy montaż, pokazujący koncepcję oraz kierunek pracy.

Korekty

Twoje uwagi, komentarze i zmiany jakie chcesz wprowadzić do montażu. Jeśli budżet pozwala, ewentualne dogrywki materiału.

Montaż właściwy

Postprodukcja, color grading, udźwiękowienie, efekty. Ścieżki dźwiękowe wykupujemy ze światowych banków muzyki. Jedna podstawowa licencja jest w cenie projektu.

Finalizacja projektu

Przygotowujemy odpowiedni format plików. Przekazujemy gotową produkcję wideo w Twoje ręce wraz z prawami autorskimi. Podbijasz serca widzów, czerpiąc z tego korzyści.

Jak pracujemy?


Dante ma obsesje na punkcie perfekcji i doskonałości. Wszystko, co robi, chce robić jak najlepiej i tego samego wymaga od innych. Jego największą pasją jest TWORZENIE opowieści w formie: książek, filmów i gier.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wspólnie z klientami opracowujemy strategię oraz jakie rozwiązania zastosować, aby końcowy rezultat osiągnął w 100% zamierzony cel. W oparciu o te ustalenia dobieramy ekipę i sprzęt. Do ekipy dołączają tylko niekwestionowani mistrzowie w swoich specjalizacjach. W zależności od projektu do produkcji zapraszamy sprawdzonych: operatorów, dźwiękowców, lektorów, oświetleniowców, aktorów, statystów, wizażystki, stylistki, modelki, fryzjerów, którzy znają się na rzeczy i robią dobrą robotę, dzięki temu możemy zapewnić bardzo atrakcyjne warunki, przystępne ceny i wysoką jakość.

 

Success stories

Marek Grabowski

...W trwającej 30 dni kampanii przychód przekroczył 200 000 zł. Dante ma ogromną wiedzę i duże doświadczenie w wielu branżach. Zawsze zaskakuje mnie jego kreatywność i pomysłowość, świetnie radzi sobie nawet w... 

James Brody

Wyjątkowa osobistość z dużym doświadczeniem i wiedzą. Przedsiębiorca i biznesmen z duszą artysty o niezwykłej głębi i wrażliwości. Realizowaliśmy wspólnie 2 większe projekty inwestycyjne, które zakończyły się spektakularnym sukcesem kasowym.

Krzysztof Kamiński

Pełen profesjonalizm, otwartość, elastyczność i masa własnych kreatywnych pomysłów sprawiły, że wideo promocyjne oraz kampania reklamowa zakończyły się niewyobrażalnym sukcesem. Jakość na najwyższym poziomie w rozsądnej cenie.

Wybierz swój pakiet i DZIAŁAMY.

Jeśli chcesz przyciągać ludzi do swojej marki, zwiększyć ilość klientów i zarabiać więcej dzięki dobrze przemyślanej produkcji wideo to jest BEST DEAL. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o Twoim filmie.

●  Darmowa konsultacja.
●  Opracowanie scenariusza.
●  Jeden dzień zdjęciowy.
●  Postprodukcja i montaż.
●  Ścieżka dźwiękowa z banku muzyki.
●  Wszystko to, co zawiera proces realizacji filmu (patrz wyżej).
●  Montaż koncepcyjny otrzymasz już w 7 dni po zakończeniu zdjęć.
Cena całkowita (brutto).


Best deal: Teraz zamiast 3 199 zł, płacisz tylko 1 299 zł!

 

Oferta ograniczona czasowo - dla pierwszych 10 klientów rezerwujących termin do końca września.

●  Darmowa konsultacja.
●  Opracowanie scenariusza.
●  Dwa dni zdjęciowe.
●  Postprodukcja i montaż.
●  Ścieżka dźwiękowa z banku muzyki.
●  Wszystko to, co zawiera proces realizacji filmu (patrz wyżej).
●  Montaż koncepcyjny otrzymasz już w 7 dni po zakończeniu zdjęć.
Cena całkowita (brutto).


Best deal: Teraz zamiast 4 200 zł, płacisz tylko 2 399 zł!

 

Oferta ograniczona czasowo - dla pierwszych 10 klientów rezerwujących termin do końca września.

●  Indywidualna wycena w zależności od realizacji filmowej oraz scenariusza.
●  Opracowanie scenariusza.
●  Postprodukcja i montaż.
●  Ścieżka dźwiękowa z banku muzyki.
●  Wszystko to, co zawiera proces realizacji filmu (patrz wyżej).
●  Montaż koncepcyjny otrzymasz w max. 7 dni po zakończeniu zdjęć.
● Cena całkowita (brutto).


Spokojnie. W tym pakiecie również serwujemy MEGA promocje.

REALIZACJE

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up